TN?? idro krist? lu displejs stikla panelis

TN?? idro krist? lu displejs stikla panelis

Twisted Nematic (TN) LCDs TN displeji ir 90° vai mazāk vērpjot (rotācijas molekulas no viena displeja plaknes uz otru). Visi pasīvā tiešā pārnesuma, aktīvās matricas un visvairāk pasīvā zemo (x2 x32) daudzkārtīgi LCDs ir kroni viegli pagriež par 90 °. Pamata Twisted Nematic (TN) LCD...

Produkta detaļas

Twisted Nematic (TN) LCDs

TN displeji ir 90° vai mazāk vērpjot (rotācijas molekulas no viena displeja plaknes uz otru). Visi pasīvā tiešā pārnesuma, aktīvās matricas un visvairāk pasīvā zemo (x2 x32) daudzkārtīgi LCDs ir kroni viegli pagriež par 90 °.

Pamata Twisted Nematic (TN) LCD sastāv no divām stikla plāksnēm, kas nodrošina šķidro kristālu materiāla slāni. Šķidro kristālu materiāls ir garš, cilindrveida formas molekulas ar citu elektrisko un optisko īpašībām, atkarībā no virziena maisījums.

Uz iekšējām virsmām stikla plāksnēm, kas ir caurspīdīgs elektrodus, kas ir veidotas, lai veidotu nepieciešamo vizuālo tēlu. Iekšējās virsmas ir pārklātas ar polimēru, kas ir paberzēja tā, lai šķidro kristālu materiāls pie viena virsma atrastos perpendikulāri pret otru. Pāri šķidro kristālu filmu, molekulas veido kroni viegli pagriež par 90°.

Uz stikla plāksnes virspuse, tiek izvietotas polarizers, tāpēc tās ir paralēlas šķidro kristālu orientāciju un perpendikulāri viens otram. "Izslēgts" stāvoklī gaisma ienāk pirmais polarizer vada šķidro kristālu slāņa vērpjot uz otro polarizer, caur kuru tas tiek pārraidīts. Kad šūna ir zem sprieguma, LC materiāls ir saskaņots ar elektriskā lauka; gaisma, kas pārraidīts, izmantojot pirmo polarizer bloķējusi otro polarizer, veidojot tumšu attēlu. Efektu var atcelt, ja polarizers tiek novietotas paralēli viena otrai un gaismas attēlu uz tumša fona veidojas.

TN tehnoloģijas ienāk vienā krāsojums; tas ir ar melniem burtiem uz pelēka fona. Tas ir vislētākais, bet zemāko vizuālā kvalitāte galvenokārt ir skatīšanās leņķi.


Pāri:Segmenta?? idro krist? lu displejs moduļiem Nākamo:STN?? idro krist? lu displejs stikla panelis

Izmeklēšana