STN?? idro krist? lu displejs stikla panelis

STN?? idro krist? lu displejs stikla panelis

Super Twisted Nematic (STN) LCDs gan Twisted Nematic LCDs drīkst vadīt laiku multipleksus veidā palielināt displeja informāciju, tie ir ierobežota attiecībā uz kontrasta samazināšanos un ierobežotu skatīšanās leņķi. Lai sasniegtu augstāk daudzkārtīgi displeji, super twist tehnoloģija ir...

Produkta detaļas

Super Twisted Nematic (STN) LCDs

Kaut Twisted Nematic LCDs drīkst vadīt laiku multipleksus veidā palielināt displeja informāciju, tie ir ierobežota attiecībā uz kontrasta samazināšanos un ierobežotu skatīšanās leņķi. Lai sasniegtu augstāk daudzkārtīgi parāda, super twist tehnoloģija tiek lietota.

Super Twisted Nematic LCDs ir kāda nianse, kas ir lielāks par 90°, bet mazāks par 360°. Pašlaik lielākā daļa STN displeju ir izgatavoti ar grodumu līdz 180°, 270°. Augstāku twist leņķi izraisa straujāku sliekšņa līknēm, kas saliek uz un pie spriegumiem tuvāk. Straujāku sliekšņus atļaut daudzkārtējas likmes 32 jāsasniedz lielāka.

Šāda veida displejs, LC materiāls tiek pakļauts lielākai par 90° vērpjot no plates uz plati; tipiskās vērtības diapazonā no 180°, 270 °. Polarizers šajā gadījumā ir nevis uzstāda paralēli LC virspusē, bet drīzāk dažas leņķī. Šūnā, tāpēc nedarbojas uz gaismu "vadošais" principu, kā tas Twisted Nematic indikatoriem, bet birefringence princips. Polarizers, šūnu biezums un birefringence LC nostāju ir rūpīgi izvēlas radīt īpašu krāsu stāvoklis "izslēgts". Parasti tas ir dzeltens zaļš, lai maksimizētu kontrasta attiecība. LC šūnā ir "super savīti", kas dos iespēju izmantot augsto salikumu. Kā ir palielinājusies twist, LC molekulu slāņa vidū ir saskaņoti ar elektriskā lauka attiecināts, mazāks sprieguma izmaiņas. Tas rada ļoti stāvas pārvades vs. sprieguma līkne, pieļaujot līdz 240 līniju multipleksēšanu.

STN tehnoloģijas ienāk divi colorations, STN zaļā un sudraba STN. STN zaļā ir tumši violeta / Black rakstzīmes uz zaļa fona. STN sudraba ir tumši zils / melns rakstzīmes uz sudraba fona. Pat, ja tā izmaksas ir vidējā līmeņa, bet tas ir ļoti labu vizuālo kvalitāti. Kontrasts ir līdzīgs TN tehnoloģija.


Pāri:TN?? idro krist? lu displejs stikla panelis Nākamo:VATN?? idro krist? lu displejs stikla panelis

Izmeklēšana