Pakalpojums

Aizsvilties displeja uzskata bāzes stingri īstenot līgumu un sola lielisku servisu! Turklāt Blaze displeja tic visu augšu un efektīvu pakalpojumu ir no tā labi zināms un labu saziņu starp mums. Tātad turpmāk informācija var būt noderīga jums mūs vēl vairāk uzzināt.

Piezīme:Jebkuras tehniskas problēmas, lūdzunoklikšķiniet šeitlai ievadītu LCD zināšanas vainoklikšķiniet šeit lai sūtītu e-pastu mūsu tehniskā atbalsta nodaļu.

Darba cikls

1. LCD panelis skaitītājs-zīmējums: 3 dienu laikā pēc tam, kad cena apstiprināja.
Paraugs: aptuveni 18 dienu laikā pēc zīmējuma apstiprināšana (tas būtu jāattiecina precīzus transportēšanas metodes mērķa, standarta vai pielāgotu dizaina produktiem).
Masveida ražošana: aptuveni 22 dienas pēc parauga apstiprināšanas (tas būtu jāattiecina precīzus transportēšanas metodes mērķa, standarta vai pielāgotu dizaina produktiem).

2. LCD modulis skaitītājs-zīmējums: 3 dienu laikā pēc tam, kad cena apstiprināja.
Paraugs: apmēram 20 dienas pēc zīmējuma apstiprināšana (tas būtu jāattiecina precīzus transportēšanas metodes mērķa, standarta vai pielāgotu dizaina produktiem).
Masveida ražošana: aptuveni 25 dienas pēc parauga apstiprināšanas (tas būtu jāattiecina precīzus transportēšanas metodes mērķa, standarta vai pielāgotu dizaina produktiem).

3. Atbildot uz pasūtījuma veidlapas: 3-4 darba dienas

4. Atbildot uz sūdzībām: 5-10 darba dienu laikā

Biznesa procesu
1. solis: Solis cenu

2. solis: Solis paraugs

3. solis: Soli masveida ražošanu

4. solis: Solis pakalpojumu