Profils

Blaze Display Technology Co., Ltd., kopš 1982. gada, profesionāls LCD displejs pētnieks, dizainers, ražotājs un Blaze Group meitasuzņēmums. Viens no vadošajiem augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, kas nodarbojas ar LCD displejiem un vienu no ātrāk LCD displejiem ražotājiem Ķīnā, tam ir vairāk nekā 30 gadu ilga displeja tehnoloģiju pieredze.

Mēs piedāvājam vienkrāsainus un krāsotus LCD displejus: LCD paneļus (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, CSTN tipa), LCD moduļus (COB, COG, COF, SMT, TAB tipa), rakstzīmju LCD moduļus, grafiskos LCD moduļus, burtciparu LCD Moduļi, Segments LCD moduļi, Dot Matrix LCD moduļi, STN-LCD moduļi, FSTN-LCD Mdoules, standarta LCD moduļi, pielāgoti LCD moduļi, TFT LCD moduļi, Active Matrix OLED, pasīvās matricas OLED displeja moduļi, skārienekrāna displeji, fona apgaismojums lietošanai instrumentu (jo īpaši LGP dozatorā, degvielas izsmidzinātājā, eļļas izsmidzinātājā, gāzes izsmidzinātājā, plūsmas mērītājā, KWH mērītājā, enerģijas mērītājā, ūdens mērītājā, gāzes skaitītājā, viedā mērītājā), pulksteņrādītājiem, telekomunikācijām, sadzīves tehnikai, rūpnieciskajam kontrollerim, Krāsu displeju sistēmas un citas nozares.

Kā pierādīts kā uzticams piegādātājs, mēs pārdodam augstas kvalitātes LCD displeja produktus dažiem liela mēroga elektroniskiem ražotājiem no visas pasaules, piemēram, GE, Motorola, Philips, Itron. Mūsdienās Blaze Display piedāvā LCD displejus ar uzlādēšanas un bezvadu telefona produktiem GE un Motorola OEM ražotājiem. Mūsu produkti ir visā pasaulē, un lielākā daļa no tiem tiek pārdoti Japānā, Amerikā, Eruope, Dienvidkorejā, Taivānā, Ķīnas cietzemē, Dienvidaustrumu Āzijā, Honkongā uc

Kopumā Blaze Display ir 73 inženieri (no kuriem 9 ir no pētniecības laboratorijām), un tie ir aprīkoti ar lielu pieredzi displeja laukā, lai laiku pa laikam mums palīdzētu laiku pa laikam izpētīt, izstrādāt, projektēt un ražot, tādējādi ļaujot apmierināt mūsu klientus ar mainīgajām vajadzībām. kā arī apdrošināt mūs, lai nodrošinātu augstas kvalitātes LCD displeja produktus par viszemākajām izmaksām.

Izmantojot ražošanas resursus un tehnoloģiju dziļumu, Blaze Display ir labi sagatavots, lai apkalpotu katru klientu LCD Display produktiem un pilnībā apmierinātu viņu prasības attiecībā uz uzticamību, kvalitāti un konkurētspēju. Blaze Display piedāvā arī kvalitātes nodrošināšanas programmu, kurā iegūts ISO 9001: 2000 sertifikāts.

Izmantojot savu biroju Shenzhen, Blaze Display spēj uzturēt ciešu kontaktu ar saviem klientiem un ātri reaģēt uz mainīgajām produktu specifikācijām un piegādes grafikiem. Mēs varam arī nosūtīt sūtījumus uz jebkuru bāzi, lai labi izpildītu klienta inventāra pārvaldības programmu.

Pateicoties spēcīgām un ilglaicīgām attiecībām ar klientiem un citiem mūsu piegādes ķēdes partneriem, mēs plānojam un izpildām pielāgotus produktus un izmaksu ziņā efektīvus risinājumus šodienas straujajā pasaules biznesa vidē.